Международный политолог, политтехнолог, помощник народного депутата Украины

Алексей Вороненко

Розвиток Києва і нинішня КМДА - несумісні речі

Розвиток Києва і нинішня КМДА - несумісні речі Розвиток Києва і нинішня КМДА - несумісні речі Фото: unian.ua

Один в бороні, десять на стороні, або коротко про «ефективну» діяльність київської адміністрації в напрямку інфраструктурного розвитку Києва.

Читать дальше
Алексей Вороненко

Транспортна руїна, або Чому Міністра Омеляна потрібно негайно звільнити!?

Транспортна руїна, або Чому Міністра Омеляна потрібно негайно звільнити!?

Жахливий стан доріг та й загалом вітчизняної інфраструктури вже дістав всіх. Терпець увірвався й у самих транспортників. Минулого тижня, після масового мітингу під Кабміном, представники транспортної галузі скликали прес-конференцію, на якій вони озвучили вимогу щодо відставки профільного міністра Володимира Омеляна та початок підготовки до загальнонаціонального страйку. Приводом до таких різких та гучних заяв є запропоновані Омеляном зміни до Постанови КМУ 1081, що дають змогу чиновнику одноосібно вирішувати хто переможе в конкурсі з надання дозволів на обслуговування маршрутів та чи продовжувати договір з транспортною компанією. Але це тільки привід, що став "останньою краплею", в морі проблем та некомпетентних рішень чинного міністра.

Читать дальше
Алексей Вороненко

Что на самом деле защищают во внесенных изменениях в таможенный кодекс?

rule-1752415_640

Странно, что в объяснении Минфин руководствуется какими-то социологическими исследованиями, которых никто не видел в рабочем процессе.

Совершенно непонятна формулировка инициатив депутатов, а также Кабинет Министров Украины и Министерство финансов Украины в частности, заключающиеся в уменьшении лимита беспошлинного перемещения товаров для международных почтовых и экспресс -отправлениях. Эта инициатива появилась 17 июля 2017 года, когда группой народных депутатов было подано два законопроекта о внесении изменений в Таможенный и Налоговый кодексы относительно так называемых "мер по детенизации налогообложения ввоза товаров в отдельных случаях". Эта вся работа была проделана, манипулируя соглашением об Ассоциации с ЕС, хотя на практике, ничего похожего там нет!

Читать дальше
Алексей Вороненко

Коли «Митці» - Руйнівники

photo_806490_408732

Історія всім знайома до болю. Махінації з майном людей, некомпетентне управління і вседозволеність деяких чиновників стали нормою під час незалежності країни. Правда, зараз звертаючи увагу громадськості, багато питань можна зрушити з мертвої точки і моя стаття переслідує саме цю ціль.

Читать дальше
Алексей Вороненко

НАБУ против Омельяна

animal-524216_640

О том, что Минтранс стало одним из самых коррумпированных министерств – говорят давно.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^