Партнёр SIC Group, руководитель проектов Института демократии и развития "PolitA", политтехнолог

Катерина Одарченко

Украинцы просыпаются от «политической спячки»

В июне политическая жизнь Украины заметно стала разнообразнее и активнее. Прошел Форум Ю.Тимошенко «Новый курс для Украины», появились биллборды и телеролики Сергея Таруты, сделаны заявления Андрей Николаенко и Святослав Вакарчук. Заметно активизировалась и политическая блогосфера Украины, исследовательские центры и «фабрики мысли». Создается впечатление, что избирательная кампания, если еще и не началась, то начнется уже совсем скоро.

Читать дальше
Катерина Одарченко

Інформаційний простір та класична технологія

Все частіше звертаю увагу, що український інформаційний простір дуже часто «забивають» політичними перфоменсами – початок року був присвячений Саакашвілі, зараз Савченко. Порядок денний формують для українського суспільства, а не навпаки. Суспільство позбавлене можливості обговорювати та впливати на справді важливі проблеми. Ніхто не обговорює корупцію в важливих для країни галузях, тільки західні партнери час від часу нагадують, що їх порядок денний в Україні це подолання корупції. Насправді, це вже класична технологія – відволікання уваги суспільства від реальних проблем, задля штучної підтримки політичного рейтингу.

Читать дальше
Катерина Одарченко

Кремлівські агенти в Європі та Україні або як РФ лобіює свої інтереси

Зараз Росія активно використовує практики та методи, які колись використовувались Заходом проти Радянського Союзу. Вже котрий рік, РФ продовжує свою так звану "гібридну війну". Вона застосовує економічні, військові, культурні та інформаційні методи боротьби одночасно. І саме інформаційним методам приділяється велика увага. В цих умовах демократія та свобода слова в Європі стає слабкою стороною. Власні демократичні правила гри для європейців стають загрозою, – Росія діє відносно легальними методами, використовуючи ті самі технології, що раніше мав лише Захід. Використовуючи ці можливості, РФ активно лобіює власні інтереси.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^