Голова Правління MetLife в Україні.

Освіта. КНЕУ ім. В.Гетьмана, сфера діяльності – страхування життя.

Професійна діяльність. Понад 17 років досвіду на ринку life-страхування в Україні, робота в міжнародних фінансових корпораціях, Alico та MetLife, у напрямі індивідуального продажу та роботи з роздрібними споживачами страхових послуг.

Сфера професійних інтересів: фінансова грамотність та фінансова інклюзія, управління фінансами домогосподарств, ризик-менеджмент та страховий захист життя, пенсійне забезпечення та пенсійна система.

Інна Бєлянська

Фінанси мігрантів: як витрачати та заощаджувати, коли живеш за кордоном?


Протягом століть Україна зазнала багато криз та воєн, і часто українці переселялися у нові місця, рятуючи свої родини. Але, навіть колективна пам’ять про те, як жити на чужині, не допомагає у вирішенні проблем, що наразі постають в інших країнах перед нашими переселенцями та їхніми родинами. А що може допомогти? Лише власна фінансова обізнаність, прагнення до заощаджень та чітке планування доходів й витрат.

Читать дальше
Інна Бєлянська

Особисті фінанси воєнного часу. Поради внутрішнім переселенцям


Зважаючи на назву цієї колонки, напрошується питання: чи може керівник великої страхової компанії знатися на реальних проблемах переселенців та ще й давати поради? Насправді так, адже навряд чи серед українців знайдуться люди, яких протягом життя оминули б неочікувані проблеми і фінансові труднощі. Страхування – саме та індустрія, де накопичується не лише статистика ризиків і втрат, а й історії людей, які змогли подолати негаразди, відновити добробут та примножити статки.

Читать дальше
Інна Бєлянська

Міць життя: які особливості ринку life-страхування допомагають йому вистояти під час війни?

Минуло вже майже пів року з початку повномасштабної російської агресії в Україні. Це надзвичайно важкий і трагічний проміжок часу, та водночас, він дав можливість зробити деякі оптимістичні висновки. Зокрема, що український фінансовий сектор виявився достатньо міцним і продовжує працювати. У цьому записі блогу розповім про особливості українського ринку страхування життя, які сприяють його «антикрихкості».

Читать дальше
Інна Бєлянська

«Третий возраст»: как выбрать стратегию пенсионных накоплений и не прогадать?

Октябрь стартовал с Дня пожилого человека, а закончится Всемирным днем сбережений, который отмечают 31 октября. Такое сочетание уже наводит на мысль о пенсионных накоплениях. Какие действия предпринять, чтобы обеспечить себя в пожилом возрасте без расчета на помощь от государства? Хочу поделиться своим видением.

Читать дальше
Інна Бєлянська

Ко Дню предпринимателя: Пенсионные перспективы для украинского ФЛП и что с ними делать?

Несколько дней назад Украина отметила День предпринимателя. Опыт тысяч представителей малого бизнеса в нашей стране показывает: свое дело – это ежедневный подвиг, риск и стресс, борьба с бюрократией и минимум в социальном обеспечении. Государство гарантирует ФЛП минимальную пенсию, никаких больничных, отпускных или дополнительных выплат в случае болезни. Так стоит ли игра свеч? И как изменить ситуацию – например, с помощью страхования жизни?

Читать дальше
Последний комментарий к этой записи
Гость — Znanij.net
Отличная статья, спасибо большое. О сложном в простой форме. О своей "золотой осени" должен думать каждый.
11.09.2020, 12:19

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^