Технологічний підприємець, інвестор

Gennadiy Vasyukov - investor, tech-entrepreneur

Кандидат наук державного управління. Автор 11 наукових праць.

З 2006 року увійшов до складу Спостережної Ради та очолив юридичний департамент Холдингу «Global Spirits» (Україна, РФ, США) – найбільшого алкогольного холдингу у Східній Європі (ТМ «Хортиця», «Шустов», «Благов», «Медовуха», «Ореанда»). В 2007 році, разом із міжнародною юридичною компанією Chadbourne & Parken (США), провів консолідацію активів «Global Spirits AMG-77» та реструктуризацію Холдингу.

У тому ж 2007 році очолив проект із залучення 88 млн доларів від банку Credit Suisse для придбання ПрАТ «Одеський коньячний завод».

У 2008 році організував та супроводжував випуск корпоративних облігацій Холдингу на сумму 125 млн гривень. Супроводжував процес первинного публічного розміщення акцій холдингу (IPO) на (LSE) Лондонській фондовій біржі.

У 2011 році керував покупкою лікеро-горілчаного заводу "Гетьман". 

Партнер юридичної компанії «Васюков, Остапюк і партнери» (м.Київ).

У 2012 році разом з партнерами заснував міжнародний інтернет холдинг «Universal Commerce Group», орієнтований на інвестування в IT та веб-проекти на ранніх стадіях. на теперішній час UCG об’єднує 25 проектів у сфері електронної комерції, рекрутингу, нерухомості, порівняння цін, охорони здоров’я, fashion-індустрія та online media. Більшість пректів холдингу пов’язані з агрегацією великих даних та високонавантаженими системами.

У 2012 році, разом із групою підприємців на чолі з директором сайту Mamba.ru Андрієм Бронецьким, Холдинг викупив проект Апорт у ВимпелКому, який у 2000 році придбали його у Golden Telecom.

У 2016 році один з проектів Холдингу Modasto увійшов у список Top 5 Fashion E-commerce Websites за версією журналу Forbes.com

Геннадий Васюков

Кажуть що Українці "НЕ сплачують ПОДАТКИ"!

Але для прикладу з будь  якоі покупки кожен з нас сплачує ПДВ перевірте це в кожному чеку. 

Читать дальше
Геннадий Васюков

Что нужно для формирования стартап-экосистемы в Украине?

Практика последних лет показала, что только наличие 100 тыс. высококвалифицированных айтишников недостаточно для создания качественной экосистемы в Украине. Многие украинские программисты находят работу в зарубежных технологических компаниях, и лишь единицы решаются на создание собственного продукта и прохождение с ним всего цикла роста стартапа.

Читать дальше
Геннадий Васюков

Рецепт экономического роста Украины в снижении налогового бремени

Инфляция, считавшаяся в 2015–2016 годах слишком низкой (0–1%) и тормозящей экономический рост, поднялась до целевых 2% в год. А летом–2018 доходила даже до 2,9%, вновь опустившись в сентябре до 2,3%.

Читать дальше
Последние комментарии
Артем Назаренко
Я уже представляю кислые мины налоговиков и нардепов, которым предлагают урезать налоги ))
19.11.2018, 09:31
Олег Рижко
налоги уменьшить это хорошо, но еще неплохо было бы, если бы чиновники начали меньше воровать, а для этого нужна прозрачная и рабо... Подробнее
20.11.2018, 21:00
Геннадий Васюков
Смысл не Налоги уменьшить, а стимулами для бизнеса заниматься. Для чего бизнесу регистрироваться в Украине, а не Болгарии?
21.11.2018, 07:10
Геннадий Васюков

Как государства и города конкурируют за внимание интернет-предпринимателей?

В США города начали инвестировать сотни миллионов долларов в развитие инфраструктуры только для того, чтобы попасть в шорт-лист компании Amazon Джеффа Безоса, которая сейчас выбирает себе локацию для открытия второго главного офиса. Об этом пишут все центральные СМИ в США, рассказывая о том, как планы одной компании меняют целые регионы.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^