Керівник Інституту громадянських свобод

Галина Третякова

Трамп закликає виходити всіх на роботу: Бо кількість смертей від ненаповнення бюджету перевищує кількість смертей від вірусу

Логіка така : Кількість смертей від ненаповнення бюджету (читай- сповільнення економіки) ПЕРЕВИЩУЄ кількість смертей від вірусу. Менше зло - не зупиняти насильно економіку. Це і моя логіка.

Читать дальше
Галина Третякова

Так що вам дає профспілка?

Фонд(и) соціального страхування: розтаскують гроші у немовлят, хворих, покійних. (Тут ДУЖЕ доречно згадати про ОПІР, який чинили чи то діями чи то бездіяльністю, процесу верифікації виплат з цих фондів. Особливо активними були такі суб'єкти як: Опозиційна платформа За життя, ну і також екс-міністр соцполітики та екс-віце-прем'єр. Звісно й екс-Президенту було не до того(((( Лише ця Верховна Рада монобільшістю проголосувала ЗА перевірки таких виплат.)

Читать дальше
Галина Третякова

Прожитковий мінімум: Які існують проблеми та як їх вирішувати

До проекту Постанови Верховної Ради України про проведення парламентських слухань на тему: «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» (реєстр. № 2167, н.д. Третьякова Г.М. та інші члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав пенсіонерів)

Читать дальше
Галина Третякова

Три правила щодо правильного інвестування

Пішла вже з фінринку, але питання щодо особистих інвестицій надходять. Ну що ж. Рекомендую обрати собі інвестиційного радника з числа професійних.

Читать дальше
Галина Третякова

Про Держбюджет 2020: Вперше визнано про заниження прожиткового мінімуму

Текст з Державного бюджету 2020. ВПЕРШЕ визнано про ЗАНИЖЕННЯ прожиткового мінімуму. Звісно, стрімко підняти соцвиплати не так просто, та й не можна розбалансовувати бюджет. Але визнання проблеми - це крок до її вирішення. Рухаємось далі. Думаю, що це останній рік, коли ми бачимо річний бюджет, на один рік. КМУ буде надавати трирічні бюджети щонайменше. Інакше побачити динаміку неможливо.

Читать дальше
Галина Третякова

Про фіскалізацію, економіку та брехливих підприємців

- Законопроекти 1053-1073 взагалі не мають ніякого відношення до малого бізнесу. Тільки на превеликий, який прикидається малим.

Читать дальше
Галина Третякова

Як мотивувати людей, що працюють за суспільний кошт?

Досить розповсюджена думка, що реформатор на державній службі є частиною громадянського суспільства. Звісно, все залежить від мотивації поведінки, бо за демократичного устрою, він також і виборець, але водночас, як такий, є частиною свого суверена, держави (поки ми ще не перетворили "державну службу" на public service).

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^