Адвокат, юрист , управлющий партнер "Касьянеко и партнеры" 

Дмитрий Касьяненко

Що робити, якщо викрали кошти з кредитної картки: Чи можливо знайти винуватців

Що робити, якщо викрали кошти з кредитної картки: Чи можливо знайти винуватців Що робити, якщо викрали кошти з кредитної картки: Чи можливо знайти винуватців

Сучасні технології розвиваються з кожним днем. Хто б міг подумати якихось 10 років тому, що зовсім скоро все, що нам буде потрібно для будь якої покупки – це телефон. Епоха гаманців відходить у минуле, адже тепер навіть гаманець і всі ваші дані – електронні.  Все більше людей щодня розраховуються телефоном за все – від кави, доставки їжі чи продуктів в магазинах – до покупок на сотні тисяч гривень. З одного боку, це дуже зручно, адже не потрібно з собою постійно носити  гаманець, готівку чи  документи . З  іншого – шахрайські схеми теж не стоять на місці  – аферисти навчились красти гроші не тільки фізично, а й онлайн з карток.

Читать дальше
Дмитрий Касьяненко

Як отримати моральну компенсацію за скоєне ДТП

Як отримати моральну компенсацію за скоєне ДТП Як отримати моральну компенсацію за скоєне ДТП

На жаль, часто дорожньо-транспортна пригода закінчується заподіянням шкоди майну особи та/або моральної шкоди учасникам ДТП. ДТП – це достатньо поширене явище сьогодення, то тема цієї статті видається цілком актуальною.

Читать дальше
Дмитрий Касьяненко

Як захистити себе при купівлі товарів через інтернет?

Як захистити себе при купівлі товарів через інтернет? Як захистити себе при купівлі товарів через інтернет?

В умовах карантину багато сфер  життя у всьому  світі перейшли в сферу онлайн. Так, українці не стали винятком. Під час світової  пандемії ми навчились працювати, розважтись, спілкуватись, купувати – онлайн.  І навіть після відкриття магазинів, торговельних центрів, все ж таки багато хто звик до замовлень дистанційно. Це швидко і зручно. Адже ти можеш замовити будь що – від меблів до  одягу  чи їжі у будь-який час з телефону. Але це тільки одна сторона медалі. 

Читать дальше
Дмитрий Касьяненко

Как происходит перерегистрация ипотечного права собственности на коллекторов

Как происходит перерегистрация ипотечного права собственности на коллекторов Как происходит перерегистрация ипотечного права собственности на коллекторов

Специализацией коллекторских компаний зачастую является выкуп ипотечных долгов у банков  (и у действующих, и у пребывающих на этапе ликвидации банковских организаций). Такие кредитные договоры предполагают наличие у должников ипотечного имущества в виде недвижимости (домов, квартир) либо предмета залога – машины. Коллекторы выкупают у банков права требования, после чего извещают заемщика о необходимости погасить задолженность, безосновательно обязывая последнего заплатить намного превышающую реальный долг сумму.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^