Президент представництва компанії BusinessForward, співвласник "ОЛІМПІЯ, Центр Активного Відпочинку", письменник.

Про себе:

Почав заробляти свої перші гроші ще у школі, граючи на трубі у духовому оркестрі. Можливо, саме цей легкий наліт естетики та гумору вплинув на мій характер.

Займався спортивним туризмом, 2002 року команда, до якої я входив, стала чемпіонами України. Це було нескладно: кожен, хто пройде Полярним Уралом 300 кілометрів на лижах по долинах і перевалах при середній температурі - 40 з рюкзаком вагою 40 кілограм, долаючи пориви вітру до 100 км/год, теж зможе ним стати.

2002 року я зі своїм партнером створив компанію «ОЛІМПІЯ, Центр Активного Відпочинку», яка за 6 років стала лідером на ринку корпоративних заходів. Серед постійних клієнтів такі підприємства як Фокстрот, УкрСиббанк, Київстар, Райффайзен банк Аваль, Кока-Кола, Метінвест. Моя компанія проводить заходи не лише на території України, а й на Кіпрі та в Туреччині. 

Коли я зайнявся впровадженням інструментів системного керівництва на своєму підприємстві, отримав подвоєння доходу протягом року, після чого став активним прихильником системного бізнесу.

Автор книги «Як надіти на співробітників «капелюха» відповідальності», який є практичним посібником зі створення працюючих інструментів для керівників та співробітників. Дані з цієї книги я сам застосовував ще далекого 2001 року, організувавши перший навчальний центр програмістів 1С в Одесі, в якому можна було за тиждень інтенсивного навчання стати молодим спеціалістом з програмування.

Я ліцензований консультант з управління. Один із моїх клієнтів після п'ятигодинної консультації повернувся на свій завод з виробництва косметики до Сирії та за 6 місяців збільшив обороти на 500%.

Одружений, у шлюбі більше двадцяти років, двоє дітей.

Олександр Варламов

ТОП-6 признаков неэффективного директора

Проверьте себя на шесть признаков неэффективного директора

Каждый из нас в жизни сталкивался с разными управленцами. Какие-то хорошие их черты мы стараемся скопировать, но какие-то слабости и неверные действия попадают к нам без нашего на то желания. Я много видел разных руководителей на своих проектах и постарался объединить их слабые черты в список. И вот что получилось.

Читать дальше
Последний комментарий к этой записи
Артем Назаренко
Есть параноики,которые думают, что их все хотят сместить или заменить, с такими вообще сложно...
28.09.2018, 15:23
Олександр Варламов

Пять ошибок банкротов

Последние сто лет, как началась эпоха капитализма, на нашей планете стала очень быстро развиваться технология управления бизнесом. Хотя – «технология», это сильно сказано.

Читать дальше
Последний комментарий к этой записи
Артем Назаренко
норм. спасибо
06.09.2018, 06:59
Олександр Варламов

15 способов убить свой бизнес ещё на старте

В силу моего рода деятельности я часто общаюсь с бизнесменами, которых одолевают разные, в основном большие, проблемы. И, каждый раз, когда я общаюсь с одним из них, и слышу:

Слушай, у меня такой необычный случай, — мне хочется временами зевать. Потому что я могу без запинки перечислить три десятка стандартных проблем владельцев компании и на каждую из них есть пять или больше эффективных решений.

Большая часть этих проблем зародилась ещё на старте бизнеса. Давайте посмотрим на то, как предприимчивый человек, чаще всего молодой, может своими руками выкопать могилу своему детищу ещё в первые дни после рождения.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^