Засновник компанії Techsvit, експерт з цифрових трансформацій та хмарних технологій для бізнесу. Techsvit - авторизований партнер Google Cloud Platform, G Suite, Chrome OS і Google for Education в Україні. 

Компанія надає професійні послуги по впровадженню інструментів Google Сloud для бізнесу, задля підвищення його продуктивності та оптимізації робочих процесів. Ми допомагаємо компаніям інтегрувати G-Suite в інфрастукруру організацій, готувати та переносити дані в хмару, аналізувати Big Data, тренувати Machine Learning та створювати передбачення грунтуючись їх основі.  

Богдан Кубенко

5 причин використовувати корпоративний email

5 причин використовувати корпоративний email

З якою рекламною агенцією ви б розпочали співпрацю швидше -  Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. чи Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.? Скоріш за все, що ви оберете першу і не в останню чергу завдяки e-mail адресі. У нещодавньому опитуванні Verisign 73% споживачів впевнені, що компанія з корпоративною електронною поштою є більш надійною, ніж компанія, яка користується безкоштовним аккаунтом.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^