Юрист, блогер

Андрей Ищенко

Про банк Хрещатик: вот почему люди убеждены, что государство плохой собственник

burn-money-1463224_1280

Действия руководства и владельцев банка Хрещатик привели к убыткам в 2,5 млрд грн. Об этом по результатам комплексного анализа неплатежеспособности ПАО КБ Хрещатик сообщает пресс-служба ФГВФЛ. Вдумайтесь в эту цифру! Это настолько обеднели киевляне.

Читать дальше
Андрей Ищенко

Після нас хоч потоп

4a8db179ce3d5436c3f9a049e78501e5

Коротко про найголовніше. Сумнозвісно відомий Київський елітний житловий комплекс обслуговує ЖЕП «Щорса32», який для своєї роботи використовує дві котельні, котрі їм не належать. Проте за 11 років експлуатації вони не спромоглися накопичити амортизаційні відрахування, через що не був створений ремонтний фонд, і не удосконалювалися котельні. Мешканці цього комплексу своєчасно кожного місяця із року в рік платили кошти за надані послуги, та дотепер й гадки не мали, яким чином та на які цілі витрачаються їхні гроші, які, як виявилося, йшли не за своїм прямим призначенням. Ось це питання із прозорістю цілеспрямованості використання грошей, як і взагалі всю роз’яснювальну роботу, можна було б вирішити дуже просто. ЖЕП «Щорса 32» мусив створити інформативний сайт, на якому кожен житель будинку мав змогу проаналізувати стратегію компанії, плани, пропозиції тощо. Іншими словами, ввести для проживаючих у цьому комплексі публічне управління. Наразі мешканцям вже стало відомо, що керуюча компанія «Злагода» найближчим часом запустить такий сайт, а також відкриє свій офіс на території комплексу. Офіс має запрацювати з 1-го грудня. Я думаю, мешканці квартир і, особливо, ініціативні групи - можуть почати активно співпрацювати з представництвом «Злагода».

Читать дальше
Андрей Ищенко

О злосчастной Стене

domino-665547_640

Задержан восьмой участник хищения средств проекта Стена.

Читать дальше
Андрей Ищенко

В преддверии выборов в ОТГ

choice-2692466_640

И снова на пороге выборы в ОТГ.

Только на этот раз самые масштабные за всю историю децентрализации! В состав этих 201 ОТГ вошли 933 местные советы (городских – 25, сельских – 67, сельских – 841).

Читать дальше
Теги:

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^