Керівник проекту "Безпечні дороги України"

Денис Карельських

Обмеження швидкості на дорогах: практики та кейси

eiGs1pqZ

Цікавим фактом є те, що в Україні найбезпечнішими дорогами є ті, які вщент розбиті. Адже водіям потрібно постійно маневрувати між вибоїн та бути максимально уважними, тому розігнатись на таких дорогах вкрай важко. А от головну небезпеку становлять рівні, щойно відремонтовані автошляхи з широкими смугами – саме там водії почувають себе комфортно і досить часто не контролюють швидкість руху. Особливо, якщо не працюють системи фіксації перевищення швидкісного режиму.

Читать дальше
Денис Карельських

Культурний водiй - збережене життя

96788756ee4980c09729679a2290326a

Усі мабуть чули життєве правило водіїв: “Сідаючи за кермо, ніхто не може бути впевненим стовідсотково у своїй безпеці”. На жаль, зараз це дійсно так, адже безпека водія та його пасажирів залежить, в першу чергу, від уважності та загального рівня культури поведінки усіх учасників дорожнього руху, включаючи й пішоходів.

Читать дальше
Теги:
Денис Карельських

Безпечні дороги в Україні – не міф, а середньострокова перспектива

899c370b06b6ba

110 осіб у 2016 році. Таку кількість загиблих на автошляхах Києва внаслідок ДТП заявляє офіційна статистика Національної поліції. Всього ж по країні за минулий рік зареєстровано 3187 смертей. І це з огляду на відсутність адекватної методології підрахунку. Адже до статистики потрапляють лише ті, хто загинув на місці пригоди, або ж помер у лікарні протягом місяця. Тому цифри можуть бути значно більші.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^