Евгений Макиенко

Про оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

Про оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення  у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

З 12 червня 2018 року почав діяти наказ Міністерства внутрішніх справ України № 318 від 13.04.2018 року “Про затвердження Змін до Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі”.

Читать дальше
Евгений Макиенко

Про впорядкування відносин паркування транспортних засобів

shutterstock_444762421

1 червня 2018 року у Верховній Раді України був зареєстрований  законопроект за № 8423 «Про внесення змін до статті 977 Цивільного кодексу України щодо впорядкування відносин паркування транспортних засобів», який підготовлено з метою визначення статусу діяльності з «паркування» як різновиду діяльності зі схову (зберігання) транспортних засобів, відповідно до якої отримуючи гроші «паркувальник» має наглядати за поставленим транспортним засобом. 

Читать дальше
Евгений Макиенко

Антикорупційні аспекти розвитку суспільства

featured_art_charmain

Проблема корупції виступає суттєвою перепоною економічному розвитку України та чинником політичної нестабільності українського суспільства. Корупція стала загрозою національній безпеці України, впливає на ефективність системи державного управління, функціонування органів державної влади й місцевого самоврядування, підриває усталені основи правопорядку, захищеність прав і свобод громадян. Такі явища й процеси викликають занепокоєння суспільства й громадян в Україні.

Читать дальше
Евгений Макиенко

Про мінімальний розмір оплати праці в Україні та в інших державах

30583efdef9e3fa-57c6ab9a54a8b-zp_crop_1200

Уряд врегулював оплату праці працівників державних органів у 2017 році. Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 було установлено, зокрема, мінімальний розмір посадового окладу на посадах державної служби з 1 січня 2017 року - 2000 гривень відповідно до Закону України "Про державну службу".

Читать дальше
Евгений Макиенко

Огляд законопроету з легалізації ринку лотерей

Огляд законопроету з легалізації ринку лотерей

Ще 13 травня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект закону «Про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань» за № 4663, поданий Кабінетом Міністрів України та який спрямований на запровадження комплексного регулювання ринку азартних ігор в Україні, детінізацію ринку азартних ігор, забезпечення доходами державного бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань.

Читать дальше
Евгений Макиенко

Про важливість визначення методу завірення паперової копії електронного доказу

1030

На даний час в законодавстві України не визначено, яким чином повинна бути засвідчена паперова копія електронного доказу. Тобто, не регламентований метод: чи підписом особи, чи нотаріально. Вказана проблема може позбавляти можливості реалізувати в повній мірі права учасників судового процесу, відповідно до статті 3 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК), однією з основних засад цивільного судочинства є змагальність сторін.

Читать дальше
Евгений Макиенко

«Ілюзія» законотворчої діяльності: тези про рекламу алкогольных напоїв

20180413-072414

30 березня 2018 р. у Верховній раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо посилення законодавчих вимог до реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів) за № 8215.

Читать дальше
Евгений Макиенко

Необхідність законодавчого закріплення правового статусу інтернет-видань, як засобів масової інформації

Необхідність законодавчого закріплення правового статусу інтернет-видань, як засобів масової інформації

Проблема викликана тим, що на даний момент існує вже безліч випадків поширення недостовірної інформації, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності відносно фізичних та юридичних осіб. А джерелом поширення такої інформації є інтернет-видання, які «de facto» є засобами масової інформації, а «de iure» - ні.

Читать дальше
Евгений Макиенко

Чи необхідне комплексне реформування судової системи разом з правоохоронною системою?

sud_04

Одразу до головного – я вважаю, що так. І ось чому.

Читать дальше
Евгений Макиенко

Проблемні питання роботодавця при оформленні найманого працівника

personal

На даний момент існує безліч запитань, щодо того, чи може роботодавець допустити працівника до роботи в день його оформлення, якщо у працівника є таке прохання, бо, відповідно до діючих вимог законодавства, роботодавець може здійснити оформлення трудових відносин з працівником продовж однієї години. Щоб знайти відповідь на це питання, потрібно проаналізувати нормативно-правові акти та роз’яснення з цього приводу.

Читать дальше
Теги:

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^