Основатель EdTech компании Visotsky Inc (филиалы США, Тайвань, Европа) и IT платформы для управления бизнесом Tonnus

Олександр Висоцький

Не руйнуйте себе: 5 ознак того, що треба терміново звільнятись з роботи

Є люди, які сприймають роботу виключно як спосіб заробити і вважають, що задоволення можна отримати тільки поза нею, спілкуючись із сім'єю, відпочиваючи з друзями та займаючись хобі. А робочий день для них — це каторга: він починається з поїздки до ненависного офісу, а для концентрації на завданнях потрібні великі зусилля.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Як боротися з некомпетентними управлінцями: критерії відбору керівників

Допомогти власнику побудувати велику компанію можуть лише компетентні керівники. Але багато управлінців взагалі не володіють необхідними інструментами та або кричать на підлеглих, або роблять за них всю роботу. Допоможу розібратися, за якими критеріями ще на етапі найму визначати, чи зможе керівник посилити свою область і добитися результатів від підлеглих. І що робити, якщо вже наявні управлінці «не тягнуть».

Читать дальше
Олександр Висоцький

5 кроків, які допоможуть побудувати нездоланну команду навіть у складні часи

Власникам бізнесу хочеться, щоб співробітники не просто ходили на роботу, а й були зацікавлені як у своєму розвитку, так і розвитку компанії. Як їх мотивувати? У цьому матеріалі розповім, як ми підвищуємо залученість персоналу. 

Читать дальше
Олександр Висоцький

Посадові інструкції: 7 правил, які допоможуть використати їх на максимум

Все, що ви повинні знати про посадові інструкції, – в одній статті. Ділюсь простими правилами, які допоможуть використовувати цей інструмент ефективно, отримувати максимум результату від ваших співробітників та від праці, яку ви вклали у написання інструкцій.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Емоційне вигоряння: що це і як із цим впоратися

Іноді працюєш, все йде нормально. Аж раптом у голові починають з’являтися думки про те, чи правильно ти вибрав рід діяльності, чи зможеш ти в цьому реалізуватися, у чому взагалі сенс твоєї роботи та життя. Поява таких думок для мене є головною ознакою емоційного вигоряння. Поділюсь п'ятьма правилами, які допомагають мені його подолати.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Якщо працівники нічого не хочуть: як у кризу підняти бойовий дух та мотивацію

Якщо не підняти мотивацію, люди будуть працювати абияк. Але, коли співробітники працюють абияк, ми не можемо їм багато платити: у них немає результатів — у компанії немає грошей. Це замкнене коло, і розімкнути його допоможе не підвищення зарплати, а глибші мотиви. У статті наведу покроковий план, який допоможе підняти бойовий дух команди навіть у кризу.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Не панікувати та спілкуватися з клієнтами: як діяти в кризу, щоб не втратити бізнес

У кризу психологія набагато важливіша за математику. Створюючи бізнес, ми втілюємо у матеріальному світі те, що було в голові. Якщо в голові є чітка картинка та впевненість у ній, то так чи інакше ми можемо реалізувати свою ідею. Навіть якщо на це потрібно кілька спроб і шлях до результату буде довгим. Якщо ясної картини немає і ми самі не розуміємо, чого ми хочемо, які пріоритети — у матеріальному світі не вдасться досягти успіху.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Як домогтися оплати дебіторки в кризу

Робота по збору оплат має власну технологію, яка полягає в тому, що клієнту необхідно вчасно нагадувати, поступово посилюючи тиск. Це вимагає дуже високої дисципліни, організованості і здатності вимагати виконання зобов'язань. Такі якості зазвичай не властиві продавцям, таланти яких, як правило, в тому, щоб швидко налагодити довірливе спілкування і підтримувати інтерес клієнта.

Читать дальше
Теги:
Олександр Висоцький

Де знайти гроші, щоб розпочати чи перезапустити бізнес в Україні

В Україні є компанії, котрі під час війни стали банкрутами. Є підприємці, котрі хочуть перезапустити бізнес, який раніше успішно працював, або відкрити нову компанію з нуля. У статті розповім про кілька джерел, з яких можна отримати фінансову допомогу.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Особливості управління фінансами у збитковій компанії

Багато підприємців потрапили в неприємні ситуації, певний відсоток компаній знаходиться нижче точки беззбитковості. Тема мені добре знайома, розповім, як краще вчинити у цій ситуації.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^