Основатель EdTech компании Visotsky Inc (филиалы США, Тайвань, Европа) и IT платформы для управления бизнесом Tonnus

Олександр Висоцький

Що робити з дебіторською заборгованістю під час війни

Підписник поділився проблемою: працює у сфері будівництва, нагромадилося багато дебіторської заборгованості. Ця проблема є актуальною для багатьох українських бізнесів. Але навіть під час війни є компанії, яким дебітори все одно платять. Як стати однією з цих компаній — розповім у статті.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Чому компанії масово звільняють персонал і що робити звільненим співробітникам

У США відбулися масові звільнення співробітників компаній у сфері IT. Новина розбурхала навіть тих, хто не має відношення до Америки та цього напряму. Якщо гіганти так легко розлучаються зі співробітниками, що заважає невеликим компаніям інших країн брати з них приклад? У статті подивимося з погляду компанії, яка користь та яка шкода керівництву від таких рішень. І розберемо, що робити працівникові, якого раптово звільнили.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Як знайти інвесторів для бізнесу

Про пошук інвесторів думають як власники стартапів, так і налагоджених компаній. Наприклад, є чудовий ресторан, який знаходиться у хорошому місці та користується популярністю — але на його масштабування не вистачає коштів. Розберемо кроки, що допоможуть знайти інвестора та отримати гроші на запуск або розвиток бізнесу.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Як створити сильну команду: 5 принципів


Сильних результатів можна домогтися, якщо є злагодженість, творчість та командна робота. У статті я розповім про п'ять основних принципів, які допоможуть вам створити сильну, потужну та натхненну команду. Буде корисно керівникам, які бачать, що в іх команді кожен «сам за себе».

Читать дальше
Олександр Висоцький

Не руйнуйте себе: 5 ознак того, що треба терміново звільнятись з роботи

Є люди, які сприймають роботу виключно як спосіб заробити і вважають, що задоволення можна отримати тільки поза нею, спілкуючись із сім'єю, відпочиваючи з друзями та займаючись хобі. А робочий день для них — це каторга: він починається з поїздки до ненависного офісу, а для концентрації на завданнях потрібні великі зусилля.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Як боротися з некомпетентними управлінцями: критерії відбору керівників

Допомогти власнику побудувати велику компанію можуть лише компетентні керівники. Але багато управлінців взагалі не володіють необхідними інструментами та або кричать на підлеглих, або роблять за них всю роботу. Допоможу розібратися, за якими критеріями ще на етапі найму визначати, чи зможе керівник посилити свою область і добитися результатів від підлеглих. І що робити, якщо вже наявні управлінці «не тягнуть».

Читать дальше
Олександр Висоцький

5 кроків, які допоможуть побудувати нездоланну команду навіть у складні часи

Власникам бізнесу хочеться, щоб співробітники не просто ходили на роботу, а й були зацікавлені як у своєму розвитку, так і розвитку компанії. Як їх мотивувати? У цьому матеріалі розповім, як ми підвищуємо залученість персоналу. 

Читать дальше
Олександр Висоцький

Посадові інструкції: 7 правил, які допоможуть використати їх на максимум

Все, що ви повинні знати про посадові інструкції, – в одній статті. Ділюсь простими правилами, які допоможуть використовувати цей інструмент ефективно, отримувати максимум результату від ваших співробітників та від праці, яку ви вклали у написання інструкцій.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Емоційне вигоряння: що це і як із цим впоратися

Іноді працюєш, все йде нормально. Аж раптом у голові починають з’являтися думки про те, чи правильно ти вибрав рід діяльності, чи зможеш ти в цьому реалізуватися, у чому взагалі сенс твоєї роботи та життя. Поява таких думок для мене є головною ознакою емоційного вигоряння. Поділюсь п'ятьма правилами, які допомагають мені його подолати.

Читать дальше
Олександр Висоцький

Якщо працівники нічого не хочуть: як у кризу підняти бойовий дух та мотивацію

Якщо не підняти мотивацію, люди будуть працювати абияк. Але, коли співробітники працюють абияк, ми не можемо їм багато платити: у них немає результатів — у компанії немає грошей. Це замкнене коло, і розімкнути його допоможе не підвищення зарплати, а глибші мотиви. У статті наведу покроковий план, який допоможе підняти бойовий дух команди навіть у кризу.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^