Чому необхідно посилити відповідальність громадян за порушення умов тимчасового ввезення т.зв. «євроблях»

З метою удосконалення порядку ввезення громадянами транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних органах іноземних держав та посилення відповідальності громадян за такі дії, 13 липня 2018 року Верховна Рада прийняла за основу проект Закону України № 8488 "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України".

Читать дальше

Чи може власник квартири самовільно становити кондиціонер у багатоквартирному будинку?

В нашій країні, нажаль, відсутнє чітке регулювання з цього питання, як і процедура притягнення власника до відповідальності, якщо встановлення кондиціонеру порушує права інших мешканців. 

Читать дальше

Про оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

З 12 червня 2018 року почав діяти наказ Міністерства внутрішніх справ України № 318 від 13.04.2018 року “Про затвердження Змін до Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі”.

Читать дальше

Про впорядкування відносин паркування транспортних засобів

1 червня 2018 року у Верховній Раді України був зареєстрований  законопроект за № 8423 «Про внесення змін до статті 977 Цивільного кодексу України щодо впорядкування відносин паркування транспортних засобів», який підготовлено з метою визначення статусу діяльності з «паркування» як різновиду діяльності зі схову (зберігання) транспортних засобів, відповідно до якої отримуючи гроші «паркувальник» має наглядати за поставленим транспортним засобом. 

Читать дальше

Антикорупційні аспекти розвитку суспільства

Проблема корупції виступає суттєвою перепоною економічному розвитку України та чинником політичної нестабільності українського суспільства. Корупція стала загрозою національній безпеці України, впливає на ефективність системи державного управління, функціонування органів державної влади й місцевого самоврядування, підриває усталені основи правопорядку, захищеність прав і свобод громадян. Такі явища й процеси викликають занепокоєння суспільства й громадян в Україні.

Читать дальше

Про мінімальний розмір оплати праці в Україні та в інших державах

Уряд врегулював оплату праці працівників державних органів у 2017 році. Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 було установлено, зокрема, мінімальний розмір посадового окладу на посадах державної служби з 1 січня 2017 року - 2000 гривень відповідно до Закону України "Про державну службу".

Читать дальше

Огляд законопроету з легалізації ринку лотерей

Ще 13 травня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект закону «Про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань» за № 4663, поданий Кабінетом Міністрів України та який спрямований на запровадження комплексного регулювання ринку азартних ігор в Україні, детінізацію ринку азартних ігор, забезпечення доходами державного бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань.

Читать дальше

Про важливість визначення методу завірення паперової копії електронного доказу

На даний час в законодавстві України не визначено, яким чином повинна бути засвідчена паперова копія електронного доказу. Тобто, не регламентований метод: чи підписом особи, чи нотаріально. Вказана проблема може позбавляти можливості реалізувати в повній мірі права учасників судового процесу, відповідно до статті 3 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК), однією з основних засад цивільного судочинства є змагальність сторін.

Читать дальше

«Ілюзія» законотворчої діяльності: тези про рекламу алкогольных напоїв

30 березня 2018 р. у Верховній раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо посилення законодавчих вимог до реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів) за № 8215.

Читать дальше

Необхідність законодавчого закріплення правового статусу інтернет-видань, як засобів масової інформації

Проблема викликана тим, що на даний момент існує вже безліч випадків поширення недостовірної інформації, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності відносно фізичних та юридичних осіб. А джерелом поширення такої інформації є інтернет-видання, які «de facto» є засобами масової інформації, а «de iure» - ні.

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^